Dražební vyhledávač eDražby

Tento dražební vyhledávač sdružuje na jednom místě téměř veškeré odkazy na nabídku dražeb nemovitostí v ČR. Nemusíte pracně procházet desítky dražebních portálů a vše najdete na jednom místě.

Proč byl vytvořen tento dražební vyhledávač ?

Cílem je poskytnout hledajícím webové místo, kde rychle a pohodlně naleznou téměř veškeré odkazy na dražené nemovitosti na internetu. Díky tomuto vyhledávači ušetříte mnoho času zdlouhavým procházením mnoha různých realitních a dražebních webů  a portálů, které vyžaduje hodně času a úsilí. Běžné fulltextové vyhledávače nejsou pro vyhledávání příliš použitelné, protože indexují pouze neúplnou část webových stránek s inzeráty jsou nepřehledné.

Co dalšího vyhledávač umí

Zároveň tento vyhledávač obsahuje unikátní fulltext, schopný vyhledávat v načtených inzerátech podle typu a lokality včetně skloňování názvů měst, obcí i městských částí, které žádné jiné vyhledávače nejsou schopny nalézt.

 

Jaké odkazy na portály jsou ve vyhledávači

Další servery se postupně doplňují, protože je potřeba doplnit další čtecí filtry a moduly. Pokud najdete stránky které Vám chybí, můžete nám napsat do formuláře dotazů a my zařadíme tyto stránky do vyhledávače. Berte na vědomí, že jsme pouze vyhledávač shromažďující odkazy na realitní nabídky, neneseme odpovědnost za úplnost a správnost údajů zveřejňovaných nemovitostí. Také nám neposílejte dotazy týkající se dražených nemovitostí. S těmito dotazy se vždy obraťte na dražitele v inzerátu.