Upuštěno - Stavební pozemky pro 33 bytů

Smíchov ( Praha 5)

Popis nemovitosti

Předmětem dražby je soubor 7 pozemků (o celkové výměře 6.434 m2) určených pravomocným stavebním povolením mimo jiné k výstavbě , které se nacházejí mezi ulicemi Plzeňská a Podbělohorská na Praze 5, v lokalitě nazývané Skalka a tvoří jeden funkční celek. 33 bytových jednotek a 73 parkovacích míst Pozemky jsou značně svažité. Přístup k pozemkům je z ulice U Klikovky a je řešen smluvně věcným břemenem, jedná se o pozemek parc. č. 4672/6. Ostatní pozemky této komunikace jsou ve vlastnictví hlavního města Prahy. Na pozemku parc. č. 4729 se nachází torzo stavby bytového domu č.p. 120, jedná se nemovitou kulturní památku. Stavba je v havarijním stavu, chybí střecha a některé zdi, objekt nelze využívat. Dle Územního plánu hlavního města Prahy se pozemky nachází ve funkčním využití ploch OB-D-čistě obytné. Pouze pozemek parc. č. 4672/36 a část pozemku parc. č. 4740 na severním okraji se nachází ve funkčním využití ploch ZMK-zeleň městská a krajinná a dál jižní část pozemku parc. č. 4736/9 se nachází ve funkčním využití ploch LR-lesní porosty. Úřad městské části Praha 5, odbor Stavební úřad, vydal rozhodnutí č.j.MC05 114847/2018 ze dne 18.10.2018 ve spojeném řízení: I. rozhodnutí o změně rozhodnutí o umístění stavby, kterým mění územní rozhodnutí Úřadu městské části Praha 5, odboru územní... Pro celý popis klikněte ZDE !

datum dražby:
Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 5

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Jan Sachr
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
www.naxos.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný dražebním vyhledávačem eDražby.cz na serveru NAXOS, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí