Rodinný dům

( okres )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme samostatně stojící rodinný dům č.p. 656 včetně příslušenství. Vše na vlastních pozemcích o celkové výměře 1031 m2. Příslušenství tvoří přístřešek pro parkování vozidel, přípojky inženýrských sítí vodovod, kanalizace, elektro, plyn, terasa s venkovním krbem, oplocení, 2x vjezdová vrata, zpevněné plochy a porosty na zahradě. Dále je předmětem dražby spoluvlastnický podíl ve výši 1/6 na nemovitých věcech na pozemku parc. č. st. 513, jehož součástí je stavba technického vybavení – čerpací stanice a zdroj a technologie úpravy vody. Dům se nachází ve východní části obce Kamenice - Struhařov, v ulici Smaragdová. Dům je nepodsklepený a má 1 NP a obytné podkroví. Dle poskytnutých informací je dům užíván od roku 1994, v roce 2017 proběhla rekonstrukce vnitřních prostor a výměna oken. Dům je napojen na kanalizaci, elektro a plyn. Vodou je zásoben z vlasní studny. Vytápění a ohřev vody obstarává plynový kotel. Okolí domu tvoří zástavba rodinných domů. Parkování je možné v garáži, která je součástí domu a v krytém parkovacím stání na SZ straně domu. Dopravní obslužnost je zajištěna příměstskými autobusy, stanice autobusu je cca 800 metrů od domu. Velmi klidná lokalita.Dle platného územního plánu obce Kamenice jsou pozemky zařazeny ve funkčním využití ploch BC1

datum dražby:
Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Tomáš Zelenka
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
www.naxos.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný dražebním vyhledávačem eDražby.cz na serveru NAXOS, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí