Hotel Terezka

Břeclav ( okres Břeclav)

Popis nemovitosti

Formou elektronické aukce nabízíme k prodeji budovu hotelu Terezka s pozemky. Hotel je umístěn v centru Břeclavi, nedaleko nádraží. Vchod je z ulice J. Palacha. Objekt je částečně podsklepen se čtyřmi nadzemními podlažími. Ve dvoře hotelu jsou dvě garáže a dalších cca 20 parkovacích míst. Poslední částečná rekonstrukce proběhla v r. 2010. Ve sklepě je plynová kotelna a další technické a skladové místnosti. V přízemí recepce, dva obchodní prostory, restaurace a kuchyň, bar s kavárnou, zázemí a sociální zařízení pro hosty. V patrech jsou jednotlivé pokoje a další sociální zařízení. Celkově má hotel 28 pokojů s 58 lůžky. V hotelu jsou 2 nákladní výtahy. Budova je zděná s železobetonovými stropy a plochou střechou. Střešní krytina z asfaltových pásů a částečně i z plechu. Vybavení hotelu je prakticky na hranici životnosti. Hotel je aktuálně nevyužívaný, vhodný k rekonstrukci nebo přestavbě. Pozitivum je výborné umístění v centru města. Termín pro složení kauce ve výši 800.000,- Kč do 25.1.2021 do 16:00 hod.

Doporučujeme v okrese Břeclav

  • Hypotéční poradce
  • Finanční poradce
  • Realitní makléř
  • Rekonstrukce

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Tomáš Doubrava
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
www.naxos.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný dražebním vyhledávačem eDražby.cz na serveru NAXOS, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí