Dražba spoluvlastnického podílu ve výši 1/10 na rodinném domě v obci Dyjákovice, okr. Znoj

Dyjákovice ( okres Znojmo)

Popis nemovitosti

Draženy budou následující nemovité věci spoluvlastnický podíl ve výši 1/10 na nemovitých věcech zapsaných na LV 101, kat. území Dyjákovice, obec Dyjákovice, okres Znojmo.

-parc.č. 82 zastavěná plocha a nádvoří o výměře 802 m2, součástí je stavba č.p. 109, rod.dům.s příslušenstvím:oplocení, chlév a pergola. Shora uvedené nemovité věci s příslušenstvím a součástmi tvoří jeden funkční celek a budou draženy společně jako jeden komplex.

Jedná se o řadový, krajní, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je smíšená a její stavebně - technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Objekt je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Fasáda domu není zateplená, nese známky opotřebení a na některých místech opadává. Dům je částečně podsklepený. Střecha budovy je sedlová s krytinou z pálených tašek. Střecha domu je opatřena komínem. Okna domu jsou dřevěná zdvojená. Vchodové dveře domu jsou dřevěné částečně prosklené a dvoukřídlé. K domu patří oplocená zahrada a průjezd do dvora se dřevěnými dvoukřídlými vraty. Oplocení je drátěné. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 na chodbu 6,31 m2, pokoj 15,34 m2, kuchyň 14,19 m2, WC 1,51 m2, koupelnu 6,9 m2, kom... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Znojmo

Informace k dražbě

Kompletní informace k této dražbě najdete na stránce příslušného dražebníka.

Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný dražebním vyhledávačem eDražby.cz na serveru Exdražby, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí