Dražba bytu v obci Přimda, okr. Tachov

Přimda ( okres Tachov)

Popis nemovitosti

Předmětem dražby jsou nemovité věci  zapsané na LV 158, kat. území Velké Dvorce, obec Přimda, okres Tachov

Jednotka č. 48/2 v budově č.p. 48, příslušející k části obce Velké Dvorce, na pozemku p.č. St. 58, včetně spoluvlastnického podílu ke společným částem uvedeného domu a pozemku v rozsahu 250/1000, vše zapsané na listu vlastnictví č. 158 a listu vlastnictví č. 154, vše v k.ú. Velké Dvorce, obec Přimda, okres Tachov.

Jedná se o ocenění nemovité věci - jednotky č. 48/2 v budově č.p. 48, příslušející k části obce Velké Dvorce, na pozemku p.č. St. 58 o výměře 160 m², včetně spoluvlastnického podílu ke společným částem uvedeného domu a pozemku v rozsahu 250/1000, vše zapsané na listu vlastnictví č. 158 a listu vlastnictví č. 154, vše v k.ú. Velké Dvorce, obec Přimda, okres Tachov, která se nachází v I. nadzemním podlaží výše uvedeného zděného, podsklepeného, typového, bytového domu celkem se dvěma nadzemními podlažími. Objekt není vybaven žádným výtahem. Objekt je situován v odlehlé, zastavěné, stavebně nesrostlé části města Přimda, v místní části s názvem Velké Dvorce. Bytový dům je napojen na elektro, veřejný vodovodní řad a hloubkovou kanalizaci. Objekt je přístupný z veřejné zpevněné komunikace na pozemcích p.č. 299/1 a p.č. 22/4, které jsou ve vlastni... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Tachov

Informace k dražbě

Kompletní informace k této dražbě najdete na stránce příslušného dražebníka.

Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný dražebním vyhledávačem eDražby.cz na serveru Exdražby, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí