AUKCE - Rodinný dům, 110 m² - Hvozdec u Veverské Bítýšky

Hvozdec ( okres Brno-venkov)

Popis nemovitosti

PŘIPRAVUJEME ELEKTRONICKOU AUKCI: Předmětem prodeje je rodinný dům v centru obce Hvozdec u Veverské Bítýšky. Budova je několikaúrovňová, základní dispozice 2+1 s předsíní, chodbou a verandou, částečně podsklepená, s půdou připravenou na výstavbu podkroví. Za domem se nachází dvorní trakt s brankou vedoucí přímo na náves, k obchodu, obecnímu úřadu a k hostinci. Z této strany je také možný příjezd automobilem a parkování. Hlavní vstup do domu vede ze souběžné ulice, ve které nyní obec zřizuje novou silniční komunikaci a chodníky. Kompletní rekonstrukce domu proběhla v roce 1990, nové rozvody elektřiny byly instalovány v roce 2019. Voda je získávána čerpadlem z vlastní studny bohaté na vodu, ale možnost je také napojení na obecní vodovod. Vytápění je řešeno krbovými kamny (zásoby dřeva a pelet zůstanou pro nové vlastníky) a elektrickými přímotopy. Vaření na plynovém sporáku, který je připojenpojen k měnitelným plynovým bombám (bez možnosti napojení na obecní plynovod). Hvozdec je malá, malebná obec v okrese Brno-venkov, zhruba 10 km západně od okrajových částí Brna. Na východě se rozkládá přírodní park Podkomorské lesy, součást městské části Brno-Bystrc a na západě přírodní park Údolí Bílého potoka. Hvozdec je členem „Svazku obcí Panství hradu Veveří“. V obci o rozloze 3,64 km² ži... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Brno-venkov

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Patricie Vojtěchovská
I.E.T. Reality, s.r.o.
I.E.T. Reality, s.r.o.
I.E.T. Reality, s.r.o.
www.iet-reality.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný dražebním vyhledávačem eDražby.cz na serveru I.E.T. reality, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí