APARTMÁNY V BLÍZKOSTI SÁZAVSKÉHO OSTROVA

Ostrov ( okres Benešov)

Popis nemovitosti

Moderní bydlení v rekonstruovaném domě na břehu řeky Sázava v těsné blízkosti Sázavského ostrova. Necelou hodinu jízdy autem z centra Prahy. Ideální místo pro víkendové pobyty mimo Prahu. K domu náleží více jak 10.000 m2 pozemku, který lze využívat pro různé sportovní či relaxační aktivity. Sázava nabízí celou řadu sportovních aktivit a na Sázavském ostrově je zajištěn celoroční provoz restaurace. Celá budova prošla v roce 2010 kompletní rekonstrukcí včetně výměny oken, zateplení fasády, nových střech, rozvodů inženýrských sítí a proskleného výtahu. Vytápění je řešeno lokálně elektrickými přímotopy. Apartmány lze bez problému využívat k celoročnímu bydlení. K dispozici jsou různé velikosti jednotek – 16 m2, 17 m2, 23 m2, 34 m2. Objekt se skládá z pěti nadzemních podlaží5.NP - 16x byt 1KK, 2x byt 1+14.NP - 16x byt 1KK, 2x byt 1+13.NP - 10x byt 1+12.NP - 10x byt 1+1, 15x hotelový pokoj1.NP - zatím není určeno k prodeji Objekt je v katastru nemovitostí rozdělen na jednotlivé bytové jednotky a jedná se o prodej do osobního vlastnictví. Stanovy podle kterých se společenství vlastníků bude řídit jsou již vypracovány, vzor kupní smlouvy vypracován, vzor smlouvy o advokátní úschově rovněž vypracován. Úpravy apartmánů lze řešit individuálně – kuchyňská linka, úprava koupelny nebo výměna p... Pro celý popis klikněte ZDE !

datum dražby:
Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Benešov

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Marek Halas
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
www.naxos.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný dražebním vyhledávačem eDražby.cz na serveru NAXOS, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí