Dotazy a kontakty

Pokud máte dotazy týkající se funkcí vyhledávače, zadávání klíčových slov pro vyhledávání či rozsahu prohledávaných webů, zeptejte se a my Vám rádi odpovíme.

Neváhejte se nás zeptat jak zviditelnit odkay na Vaše zakázky v sekci sponzorované odkazy, které maximálně zefektivní prodej či pronájem nemovitostí přímo z Vašeho webu.

Naším cílem je poskytování co nejlepších služeb v oblasti vyhledávání realit. Proto máme přirozeně zájem o zpětnou vazbu s konkrétními návrhy od uživatelů. Co jim ve vyhledávači chybí, co by chtěli vylepšit, zkrátka jakékoli smysluplné náměty na vylepšení. Pokud bude Váš námět technicky proveditelný, určitě jej postupně doplníme. Snažíme se průběžně vyhledávač stále vylepšovat, aby uživatelé co nejrychleji a nejpohodlněji nalezli nemovitosti o které spadají do jejich zájmu

Náměty nám mohou zasílat i inzerující RK, pokud mají nápady které by jim mohli pomoci vylepšit práci vyhledávače v nabízení jejich nemovitostí.

Berte na vědomí, že jsme vyhledávač který odkazuje na webové stránky konkrétních nabídek, proto nám neposílejte dotazy týkající se jednotlivých nemovitostí, nebo žádosti o smazání odkazu ! S těmito dotazy se vždy obraťte na příslušnou realitní kancelář či vlastníka inzerátu. Odkaz vypadne automaticky (obvykle obden) poté, co inzerát daného serveru zmizí.

Kontakty:
Můžete nás kontaktovat
také telefonicky nebo mailem

Email:
telefon: 606 600 269